آب سیب گیری و آب هویج گیری صنعتی

آب سیب گیری صنعتی

آبمیوه گیری صنعتی ، نوع خاصی از آب میوه گیری هستند که برای آبگیری حجم بالای میوه طراحی شده اند. ظرفیت این دستگاهها بسیار بالاست و بعضا قابلیت آبگیری 100 کیلوگرم میوه را دارند. آشپزخانه‌های صنعتی بزرگ، هتل‌ ها و غذاخوری‌ های زنجیره‌ای، بازار هدف آب سیب گیری صنعتی هستند و بیشترین بهره را از این مدل می برند. این دستگاه، به کاربر این امکان را می دهد که حجم بالایی میوه را در مدت زمان بسیار کوتاهی آبگیری کند. اغلب مدل های آبمیوه گیری صنعتی، به گونه ای طراحی شده اند که فضای مناسبی هم برای دفع زباله و پسماندهای میوه داشته باشند. در میان شرکت هایی که در زمینه تولید این دستگاه فعالیت می کنند، مجموعه هلال نامی شناخته شده و درخشان است. این شرکت، با استفاده از قطعات با کیفیت و خط تولید کاملا ایرانی، انواع آب سیب گیر صنعتی را با ظرفیت های مختلف تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار داده است. چنانچه در مجموعه کاری خود نیاز به یک یا چند آبمیوه گیری با ظرفیت بالا دارید، محصولات هلال انتخاب بسیار خوبی بریا شما خواهند بود. 

آبمیوه گیری صنعتی

قیمت آب هویج گیر صنعتی

عوامل بسیار زیادی بر قیمت آب هویج گیری صنعتی تاثیر می گذارند. به عنوان مثال، متریال مورد استفاده در دستگاه، جزء مهم ترین عواملی است که قیمت یک آبمیوه گیری را مشخص می کند. این در حالی است که آب هویج گیر صنعتی هلال ، با استفاده از با کیفیت ترین مواد و آلیاژهای موجود، ساخته و پرداخته شده است. فاکتور تاثیرگار بعدی، کشور سازنده است. علی رغم این که محصولات ایرانی کیفیتی مشابه و حتی بالاتر از نمونه های خارجی دارند، متاسفانه آبمیوه گیری های خارجی قیمت بالاتری دارند. ظرفیت دستگاه و میزان بازدهی دستگاه هم عامل دیگری است که بر قیمت آب میوه گیری های صنعتی تاثیر می گذارد. هرچه توان کاری این محصول بالاتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر می باشد. حتی فناوری ها و قابلیت های نوین هم عاملی برای افزایش یا کاهش قیمت آبمیوه گیری صنعتی به شمار می روند. در مجموع می توان گفت که هرچه کیفیت کاری آبمیوه گیری صنعتی بالاتر باشد، باید مبلغ بیشتری برای خرید آن بپردازید. البته این مساله، طول عمر بیشتر دستگاه را نیز به دنبال خواهد داشت.

تیغه آب میوه گیری صنعتی

قطعات آبمیوه گیری هلال ، تاثیر انکار ناپذیری در کیفیت کاری این دستگاه دارند. تیغه آبمیوه گیری صنعتی، یکی از قطعات مهم این دستگاه است که باید در بالاترین سطح کیفی قرار داشته باشد. این قطعه که به شکل یک کاسه است و تحت عنوان تیغه توری هم شناخته می شود، با کمک موتور به کار می افتد و عملیات تکه تکه کردن و آبگیری میوه ها را انجام می دهد. تیغه این دستگاه باید کاملا تیز باشد تا عملیات خرد کردن میوه را به بهترین شکل انجام دهد. کند شدن یا شکستن این قطعه، مشکلات بسیاری را در روند کاری آبمیوه گیری ایجاد می کند. شرکت هلال، از بهترین تیغه ها با بالاترین کیفیت در محصولاتش استفاده می کند تا این دستگاه، بهترین عملکرد را داشته باشد.

انواع آبمیوه گیری صنعتی

آبمیوه گیری صنعتی هلال ، در مدل های مختلفی تولید شده که هریک برای کاربری خاصی مناسب هستند. این دستگاه بر اساس ابعاد و حجم کاری اش طبقه بندی می شود. آبمیوه گیری های رومیزی معمولا کوچک تر هستند و ظرفیت کمتری هم دارند. اما مدل های ایستاده و فروشگاهی، ابعاد بزرگ تری دارند و تبعا، از ظرفیت بیشتری هم برای آبگیری برخوردار هستند. اخیرا و با توجه به رواج سلف سرویس در رستوران ها و هتل ها، آبمیوه گیری صنعتی سلف سرویس هم به مدل های متنوع آبمیوه گیری صنعتی هلال اضافه شده است. تنوع آبمیوه گیری صنعتی محدود است اما کاربران می توانند متناسب با نوع کاربری مد نظرشان هریک از این مدل ها را انتخاب و از آن استفاده کنند. 

4.8/5 - (10 امتیاز)