آبمیوه گیری صنعتی هلال

آبمیوه گیری صنعتی هلال، یکی از محصولاتی است که گروه صنعتی هلال تولید می کند. این مجموعه، ضمن بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و مدرن، تولید انواع آبمیوه گیری های صنعتی را در ابعاد و ظرفیت های متنوع تولید و به مشتریان عرضه می کند. ما در تلاشیم تا ضمن استفاده از ظرفیت های بومی، محصولاتی کاملا ایرانی را به بازار عرضه کنیم. آبمیوه گیری صنعتی هلال، کیفیت ساخت بالایی داشته و به سبب تنوع مدل، پاسخگوی سطوح مختلف نیازهای کاربران می باشد. بدنه این دستگاه از آلیاژهای مقاوم و ضد زنگ ساخته شده و تیغه نیز عملکرد بسیار خوبی دارد. آبمیوه گیری هلال به سبب ویژگی های فنی و عملکردی که دارد، می تواند بهترین انتخاب برای آشپزخانه، هتل، رستوران و … شما باشد.

ویژگی های آبمیوه گیری صنعتی هلال

یکی از ویژگی های آبمیوه گیری صنعتی هلال که آن را از سایر رقبا متمایز کرده است، جنس خوب قطعات است. تمامی قطعات از استیل ضد آب هستند و می توانید به راحتی آنها را شستشو دهید. بدنه از آلومینیوم ساخته شده و مهره ها از جنس برنج هستند تا بهترین کیفیت و بالاترین دوام را داشته باشند. اما آنچه موجب تمایز محصولات گروه صنعتی هلال شده است، ایرانی بودن قطعات می باشد. حتی موتور آبمیوه گیری هم تولید ایران بوده و توسط متخصصین و تکنسین های بومی تولید شده است. آبمیوه گیری در مدل های G100 ، G75 و G60 تولید شده که هریک از این مدل ها، دارای قطر دهانه ورودی میوه و قدرت موتور متفاوت هستند. شما بر حسب نیاز کاری و بوده خود، می توانید هریک از این مدل ها را انتخاب و خریداری کنید. کیفیت ساخت بالا و استفاده از متریال مرغوب، موجب شده که بتوانید سالها بدون هیچ ایرادی از آبمیوه گیری های صنعتی هلال استفاده کنید.

محصولات شرکت صنعتی هلال

شرکت صنعتی هلال در عرصه های مختلفی فعالیت می کند و محصولات متنوعی را تولید می کند. علاوه بر آبمیوه گیری صنعتی، محصولات دیگر این مجموعه نیز طرفداران بسیاری دارند. دستگاه روغن گیر صنعتی هلال یکی از تولیدات این شرکت است که کیفیت مدل های متنوع آن برای مشتریان عزیز به اثبات رسیده است. دستگاه کره گیری هم محصول دیگری است که هلال تولید و عرضه می کند. علاوه بر این، دستگاه آبمیوه گیری صنعتی هلال مدل G60، دستگاه آبمیوه گیری صنعتی هلال مدل G100 و دستگاه آبمیوه گیری صنعتی هلال مدل G75 نیز از جمله محصولات شناخته شده این شرکت به شمار می روند. در سایر بخش های وب سایت، می توانید با مشخصات فنی هریک از این دستگاه ها آشنا شوید.

3.7/5 - (4 امتیاز)