در این مقاله به معرفی دو قطعه داخلی دستگاه آبمیوه گیری صنعتی هلال می پردازیم و توضیحاتی در مورد نحوه تمیزکاری دستگاه برای مشتریان این محصول می آوریم، در ادامه با تیم فنی گروه صنعتی هلال همراه باشید.

از قطعات اصلی دستگاه آبمیوه گیری صنعتی توری و تیغه دستگاه می باشد. تیغه و توری دستگاه آبمیوه گیری از جنس استنلس استیل (stainless steel) می باشد. تیغه دستگاه دارای دو رج شیار است که با این روش طراحی دو برابر دیگر دستگاه های مشابه در هر دور چرخش باعث خورد شدن میوه ها می شود و به این روش مدت زمان استفاده از دستگاه کمتر می شود و استهلاک دستگاه کاهش می یابد.

مواردی که باید مشتریان بدانند

1. دستگاه را پس از هر بار استفاده بشویید و قطعات غیرقابل شستشو را با دستمال مرطوب و نرم پاکسازی کنید. درصورتی که توری دستگاه را نشویید به مرور زمان توری دچار جرم گرفتگی می شود و اجازه خروج آبمیوه را نخواهد داد، بنابر این دستگاه در دفعات بعدی هنگام استفاده دچار لرزش می شود و تفاله ها به صورت آبدار از دستگاه خارج می شود. که این کار در دراز مدت باعث استهلاک دستگاه و بالارفتن هزینه می شود.

2. در صورت لرزش بعلت موردی که ذکر شد پس از یک مدت کارکرد، توری دستگاه باید توسط سمباده بسیار نرم و روغن خوراکی جرم زدایی شود تا روزنه های توری باز شده و اجازه خروج آبمیوه را بدهد.

3. مقدار بازدهی پایین پس از مدتی بعلت کند شدن تیغه خواهد بود. به مشتریان خود بفرمایید میوه آبگیری مورد نظر را با فشار بیش از حد وارد فضای ورودی داخل دستگاه نکنند چرا که موجب سائیده شدن تیغه و ضعیف شدن موتور خواهد شد.

تیغه های تمام استیل دستگاه های هلال مانند تیغه های رایج در بازار نمیباشد و به صورت اختصاصی در کارخانه هلال طراحی و قالب گیری شده به همین دلیل عمر مفید آنها حداقل یک سال و نیم می باشد.

4. مقدار بازدهی دستگاه مدل G50 یک اسب با ورودی 5/4 سانتی متر و حجم 100 کیلوگرم در روز می باشد

5. مقدار بازدهی دستگاه مدل G100 یک اسب با ورودی 5 سانتی متر و حجم 200 کیلوگرم در روز می باشد

6. مقدار بازدهی دستگاه مدل G60 یک اسب با ورودی 6 سانتی متر و حجم 300 کیلوگرم در روز می باشد

7. مقدار بازدهی دستگاه مدل G75 یک اسب با ورودی 5/7 سانتی متر و حجم 400 کیلوگرم در روز می باشد

نتیجه گیری

دستگاه های آبمیوه گیری صنعتی هلال دارای قالب پیچیده ای نمیباشد و از لحاظ کارکرد برای مصرف کننده مشکلی ایجاد، نخواهد کرد، مگر رعایت نکردن نکات فوق که خدمتتان توضیح داده شد، انجام نکات فوق بسیار ساده هستند و برای اجرای آنها برای سالم نگه داشتن دستگاه و افزایش عمر مفید دستگاه موثر می باشد.

طبق تجربه چندین ساله توری و تیغه دستگاه های هلال اگر به نحوه درست استفاده گردد، دچار مشکل نمیشوند دستگاه ها تا ۵ سال بدون هیچ مشکلی دارای کارکرد بسیار بالایی خواهد بود.

دستگاه های رایج در بازار روزی ۲ بار نیاز به این سمباده کاری توری دارد (اما دستگاه های هلال هر ماه یکبار)

جهت جلوگیری از اتلاف وقت و بروز اینگونه مشکلات لطفا توضیحات و راهنمایی های لازم را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت فرمایید.

توجه داشته باشید که تیغه و توری مدل های مختلف دستگاه های آبمیوه گیری صنعتی هلال با یکدیگر همخوانی ندارند پس هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید که به اشتباه قطعات را خریداری نکنید.

جنس بدنه دستگاه آبمیوه گیری صنعتی هلال از آلومینیوم است که برای محیط هایی مانند کافی شاپ ها و باشگاه ها خیلی مناسب هستند و برای تمیزکاری و پاکسازی نیز مشکلی ایجاد نمی کنند.

مطالب مرتبط
آبمیوه گیری
آبمیوه گیری صنعتی
چطور آبمیوه ها را به صورت روزانه مصرف کنیم؟
چطور آبمیوه ها را به صورت روزانه مصرف کنیم؟
ارزش دستگاه های آبمیوه گیری و نوشیدن آبمیوه ها در زندگی شهری چیست ؟
ارزش دستگاه های آبمیوه گیری و نوشیدن آبمیوه ها در زندگی شهری چیست ؟
آبمیوه گیری صنعتی
آبمیوه گیری هلال چطور عرضه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

نوزده − 17 =

, , , , , , ,
فهرست